Roboty koszące Łódź

Prawidłowa pielęgnacja trawnika wymaga systematycznego koszenia, trawniki ozdobne należy kosić minimum raz w tygodniu. Wspomaga to rozwój korzeni i krzewienie się trawy, a do tego utrudnia rozwój chwastów. Niestety nie każdy właściciel ogrodu jest w stanie poświęcić każdą sobotę na tą czynność, co skutkuje utratą walorów estetycznych trawnika. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą nam roboty koszące Robomow
Robomow to innowacyjne i łatwe w obsłudze roboty koszące, które dołączą do Twojego domowego zespołu uwalniając Cię od obowiązku koszenia trawnika. Po instalacji i zaprogramowaniu harmonogramu automatyczna kosiarka sama opuszcza stację dokującą i zabiera się za strzyżenie trawnika, gdy poziom energii spadnie samodzielnie powróci do doku aby podładować baterie, a następnie dokończy proces koszenia. Dzięki temu, że maszyna pracuje każdego dnia przyrosty trawy sięgają zaledwie kilku milimetrów, w związku z tym nie ma konieczności zbierania i utylizacji skoszonej trawy, mało tego zmulczowane źdźbła w wyniku procesów rozkładu uwalniają azot i stają się nawozem dla naszego trawnika
Jako autoryzowany dealer Robomow oferujemy możliwość bezpłatnego przetestowania sprzedawanego przez nas sprzętu. Umów się z nami – zainstalujemy robota w twoim ogrodzie , a Ty po tygodniu zdecydujesz czy chcesz go zakupić.

Zalety robotów koszących Robomow:

Mocniejszy

Mocniejszy system koszący w porównaniu z konkurencyjnymi robotami koszącymi przeznaczonymi do pracy na podobnych powierzchniach.

- Duże, wytrzymałe, stalowe noże
- Bardzo mocny silnik
- Praca na każdym terenie
- Tryb Turbo Mow: przeznaczony do pierwszego cięcia
w sezonie, nawet gdy trawa jest wysoka

Szybszy

Kończy koszenie trawnika szybciej niż konkurencyjne roboty koszące przeznaczone do pracy na podobnych powierzchniach.

- Większa średnica koszenia
- Modele RC szerokość koszenia 28 cm
- Modele RS szerokość koszenia 56 cm
- Krótszy czas koszenia
- Więcej czasu na rodzinny relaks

Dokładniejszy

Wyjątkowy tryb pracy wzdłuż krawędzi oraz obszar koszenia noży szerszy niż rozstaw kół zapewniają doskonały wygląd trawnika.

- Unikalny tryb pracy wzdłuż krawędzi
- Obszar pracy szerszy niż rozstaw kół
- Całkowite pokrycie trawnika

Przyjazny

Profesjonalna instalacja przez naszych specjalistów oraz możliwość obsługi za pomocą aplikacji mobilnej zapewniają przyjemne użytkowanie.

- Robomow app – ciesz się możliwością sterowania z komórki!
- Instalacja – możesz zrobić to sam lub skorzystać z usługi profesjonalnego instalatora