Projektowanie ogrodów Łódź, to nie tylko zestawienie roślin, ale też funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni, dlatego warto zwrócić się po poradę do specjalisty, który podpowie jak najlepiej tą przestrzeń wykorzystać i wzbogacić. Ta zdolność wymaga dużej wiedzy i doświadczenia, które budowaliśmy przez lata i stale uzupełniamy, by to co robimy przynosiło jak najlepsze efekty.

 

Aranżacja ogrodów Łódź

Wykonujemy projekty ogrodów przydomowych, a także zieleni wokół firm i instytucji. Na życzenie każdy nasz projekt możemy zamienić w trójwymiarową wizualizację (wirtualny spacer po ogrodzie). Jesteśmy praktykami – zajmujemy się także zakładaniem oraz pielęgnacją terenów zieleni, dlatego każda nasza aranżacja jest możliwa do wykonania, funkcjonalna oraz niewymagająca jeśli chodzi o późniejszą pielęgnację. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak ważna jest funkcjonalność ogrodu oraz dopasowanie go to potrzeb i stylu życia każdego z domowników, a także możliwości finansowych.

Zadbamy o Twój ogród całościowo zapewniając

  • projekt
  • realizację projektu – wykonanie
  • oraz pielęgnację

Świadczymy usługi kompleksowe od wysiewu trawnika, przez założenie systemu nawadniającego, tworzenie ścieżek, kostki brukowej oraz  oświetlenia ogrodu i wplecenie w ogród ciekawych detali architektonicznych. Wyznaczamy w ogrodzie strefy: relaksu, aktywności, reprezentacyjną, użytkową, oraz jeśli jest taka potrzeba strefę gospodarczą. 

Projektowanie ogrodów Łódź

Nasza pasja do projektowania ogrodów, sprawia że z roku na rok uzupełniamy naszą wiedzę i doświadczenie o ogrodnicze nowinki rynkowe, zarówno jeśli chodzi o temat nowych aranżacji ogrodów jak i sadzonki czy rośliny. Po obszernym wywiadzie z przyszłymi użytkownikami ogrodu,  zaczynamy projektować ogród na miarę ich oczekiwań, sugestii i charakteru ich stylu życia. Inspirujemy się wszystkimi uwagami które do nas trafiają, by w efekcie końcowym stworzyć ogród marzeń, który będzie nie tylko cieszył oko ale będzie również idealnym miejscem do relaksu, spędzania wolnego czasu czy uprawiania w nim ulubionych aktywności. Projektujemy ogrody na terenie Łodzi i okolic w różnych stylach:

  • ogród miejski
  • ogród na skarpie
  • ogród nowoczesny
  • ogród angielski
  • ogród minimalistyczny
  • ogród wiejski
Pamiętajmy że dobrze zaprojektowany ogród to nie tylko ładna kompozycja, ciekawa kolorystyka ale również detale architektoniczne. Ma on odpowiadać potrzebom i wymaganiom użytkownika ogrodu. Aby osiągnąć idealny ogród, trzeba go nie tylko idealnie zaprojektować a potem zrealizować, ale trzeba również zadbać o jego pielęgnacje, a to wymaga odpowiedniej fachowej wiedzy i umiejętności. Firma Agrol świadcząc kompleksowe usługi, zapewnia również wsparcie przy pracach nad pielęgnacją ogrodu. Zapraszamy do kontaktu. 
 

Projektowanie ogrodów łódzkie

Zajmujemy się projektowaniem ogrodów nie tylko w Łodzi ale całym woj. łódzkim. Projektujemy ogrody w miejscowościach: Zgierz, Stryków, Pabianice, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Koluszki, Ozorków, Rzgów, Tuszyn, Sokolniki, Łęczyca, Brzeziny, Głowno i inne.

Projektowanie ogrodów Łódź - cennik

Wycena projektowania ogrodu jest uwarunkowana zakresem jego opracowania, wielkością działki i jej lokalizacją. Do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie, starając się odpowiedzieć na różne Państwa sugestie i potrzeby. Dlatego zachęcamy do kontaktu, by omówić dokładnie wycenę dla danego ogrodu.