Trawniki z rolki Łódź, to świetna alternatywa  dla tradycyjnego trawnika który wymaga wysiewu trawy i długiego oczekiwania na wykiełkowanie nasion. Jeżeli oczekujemy na szybki efekt jakim jest gęsta, bujna, zielona trawa zdecydowanie powinniśmy postawić na trawnik z rolki. Ma on wiele zalet i wielu swoich zwolenników. Firma Agrol od lat zajmuje się zakładaniem trawników z rolki i jeśli szukasz firmy która ma w tym temacie spore doświadczenie i wiedzę, zapraszamy do kontaktu. 

Trawnik z rolki - zalety

Zakładanie trawnika z rolki, niesie za sobą wiele zalet, takich jak:

  • natychmiastowy efekt – soczyście zielonej, gęstej trawy
  • długi termin na zakładanie trawnika z rolki
  • duża odporność na przemarzanie, szkodniki, choroby czy uszkodzenia
  • łatwość w zakładaniu trawnika z rolki
  • trawa jest równa na całej swojej powierzchni
  • idealnie nadaje się do terenów płaskich jak i z nachyleniem
  • jest odporna na panujące w PL warunki atmosferyczne

Kiedy zakładać trawniki z rolki?

W odróżnieniu od tradycyjnego trawnika, okres prac z trawnikiem z rolki jest zdecydowanie dłuższy- wysiew trawy powinien nastąpić wczesną wiosną, podczas gdy na ułożenie trawnika z rolki możemy sobie pozwolić od wiosny, aż do jesieni.  Niższe temperatury i częste opady sprzyjają ukorzenianiu się trawy, więc najlepszymi miesiącami do układania rolowanych trawników jest kwiecień, maj, wrzesień i październik. Trawnik z rolki można układać nawet w listopadzie (o ile pozwala na to pogoda), gdyż trawa nie potrzebuje wiele czasu na ukorzenienie i przygotowanie do nadejścia mrozów. Jeśli planujemy natomiast zakładanie trawnika z rolki w gorących letnich miesiącach, to wybierzmy dzień raczej pochmurny. Czas zakładania trawnika z rolki przez firmę Agrol to jeden dzień roboczy.

Trawniki z rolki łódzkie

Zakładamy trawniki z rolki nie tylko na terenie Łodzi ale w całym woj. łódzkim. Stosujemy trawniki z rolki w takich miejscowościach jak: Zgierz, Stryków, Pabianice, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Koluszki, Ozorków, Rzgów, Tuszyn, Sokolniki, Łęczyca, Brzeziny, Głowno i inne.

Trawniki z rolki cena

Cenę zakładania trawnika z rolki ustalamy indywidualnie, w zależności od ogrodu na którym pracujemy. Głównymi czynnikami mającymi wpływ na cenę usługi są:

  • wielkość trawnika,
  • ilość i rodzaj prac przygotowawczych takich jak równanie terenu i montaż siatki na krety

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami, w celu ustalenia szczegółów i konkretnej wyceny zakładania trawnika.