Drogi, ścieżki place i podjazdy są nieodzownym elementem każdego ogrodu. Umiejętnie dobrane do jego charakteru wywołują wrażenie harmonii, podkreślają walory kompozycji roślinnych czyniąc ogrody ładniejszymi, a niekiedy same stają się dekoracją.

Układanie kostki brukowej Łódź

Każda tego typu realizacja musi być przemyślana, a materiały dobrane tak, aby stanowiły jedność z resztą ogrodu. Układamy kostkę betonową, klinkierową oraz nawierzchnie z kamienia naturalnego. Ponadto można nam powierzyć wszystkie prace powiązane z brukarstwem takie jak układanie krawężników, budowa schodów, tarasów, murków oporowych itp. Zatrudniamy , doświadczonych i solidnych brukarzy dlatego na każdą wykonaną inwestycje udzielamy gwarancji!

Brukarstwo Łódź

Kostka brukowa jest obecnie najpopularniejszym sposobem budowania nawierzchni. Jest to betonowa kostka, dostępna w różnych kształtach i kolorach; od szarego, przez czerwony, brązowy, grafitowy, zielony aż po niebieski, żółty i biały. Wykonana jest z betonu i z dodatków uszlachetniających i formowana w specjalnych wibroprasach, dzięki czemu gotowa kostka jest gładka i posiada odpowiednią gęstość. Bogactwo asortymentu pozwala na stworzenie oryginalnych kompozycji, które poza funkcjonalnością będą pełniły funkcję ozdobną. Jest ona coraz częściej wykorzystywana do budowy chodników, podjazdów, przestrzeni przed domem a także do budowy mniejszych ścieżek w ogrodach.