Zakładanie ogrodów Konstantynów Łódzki

Nasza firma specjalizuje się w zakładaniu ogrodów w Konstantynowie Łódzkim od przeszło trzydziestu lat. Cechuje nas zaangażowanie i indywidualne podejście do każdej realizacji. Wszelkie projekty i prace wykonujemy z sercem i pasją. Staramy się przełożyć wizję klienta na projekt dopasowany do jego indywidualnych potrzeb i wymagań. Dbamy o to, aby jakość naszych usług była zawsze na najwyższym poziomie.

Skontaktuj się z nami, by porozmawiać o Twoim ogrodzie.

Agrol Ogrody Konstantynów Łódzki

Firma Agrol zajmuje się zakładaniem ogrodów, a także świadczy kompleksowe usługi ogrodnicze. Dbamy o ogrody w zakresie pielęgnacji i kształtowania roślin, koszenia trawników, nawożenia i w wielu innych aspektach. Oferujemy również sprzedaż i montaż robotów koszących Robomow.

Zakładanie ogrodów Konstantynów Łódzki z firmą Agrol

W ogrodzie możemy spędzić piękne chwile z rodziną, odpocząć i wyciszyć się. Dla rodzin z dziećmi może być on idealnym miejscem do zabaw w chowanego bądź berka. 

Własny ogród daje nam przestrzeń, w której możemy spędzić miło czas. Regularna aktywność na świeżym powietrzu jest bardzo ważna dla naszego zdrowia, a przebywanie wśród zieleni i roślin wpływa kojąco na nasze zmysły. Dla miłośników spotkań towarzyskich ogród będzie doskonałym miejscem na zorganizowanie grilla z przyjaciółmi. Z kolei dla tych, którzy nie przepadają za dużą ilością osób, stanie się ostoją i miejscem wyciszenia.

Ogród to również miejsce, w którym możemy spędzać czas z naszymi pupilami. Dla wszystkich właścicieli psów ogród będzie wartością dodaną, która pozytywnie wpłynie na nastrój domowników, zwłaszcza tych czworonożnych. 

Dobrze zaprojektowany ogród da nam dużo radości również zimą. Mimo że brak wtedy zielonych drzew i kwitnących kwiatów, zimowy ogród może wyglądać pięknie i magicznie. Zaprojektowanie ogrodu całorocznego podniesie także wartość nieruchomości.

Czy ogród ma być miejscem odpoczynku, czy może tylko ozdobą domu, stworzoną tak, aby jej utrzymanie kosztowało, jak najmniej wysiłku? W Agrol Ogrody cechuje nas indywidualne podejście do każdego zlecenia. Proces twórczy zawsze zaczynamy od konsultacji z klientem oraz ustalenia jego oczekiwań co do projektu.

Zakładanie Ogrodów w 5 Krokach

1. Projekt
ogrodu

Kluczowy element od którego zaczynamy pracę.

2. Montaż oświetlenia ogrodowego

Projektujemy i wykonujemy instalacje oświetleniowe

3. Usługi
brukarskie

Układanie kostki brukowej lub granitowej.

4. Systemy nawadniające

Montaż instalacji nawadniających, które pozwolą na utrzymanie ogrodu w świetnym stanie przez cały rok.

5. Zakładanie trawników

Wykonujemy trawniki
zarówno z rolki jak i wysiewane.

Agrol Ogrody - Firma Ogrodnicza Konstantynów Łódzki

Nasza firma to rodzinna działalność, w której dzielimy wspólną pasję i zamiłowanie do natury. Zaangażowanie, które wkładamy w każdy wykonywany projekt, skutkuje oryginalnym i profesjonalnym efektem. Od ponad 30 lat zajmujemy się zakładaniem i pielęgnacją ogrodów w Konstantynowie Łódzkim. Ciągle dbamy o podnoszenie naszych kwalifikacji i poszerzanie wiedzy w zakresie nauk o ogrodnictwie. Podążamy również za nowościami technologicznymi, tak aby oferowane przez nas usługi wykonywane były solidnie, ale również szybko i sprawnie.

Jak urozmaicić swój ogród?

Elementy, które pomogą nam stworzyć ogród marzeń:

 • skalniaki
 • rabaty
 • żywopłoty
 • oczka wodne
 • strumyki
 • altany
 • pergole

Wykonujemy również usługi z zakresu pielęgnacji ogrodów, takie jak:

 • regeneracja trawników
 • kształtowaniem roślin
 • strzyżeniem żywopłotów
 • wertykulacja trawników
 • nawożeniem, odchwaszczaniem oraz koszeniem trawników
 • ochroną roślin (biologiczną i chemiczną)
 • konserwacją elementów drewnianych ogrodu
 • przebudową starych ogrodów
 • wycinką drzew

Inteligentne urządzenia koszące to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na samodzielne dbanie o ogród i koszenie trawy tradycyjną kosiarką. Roboty cechują się wysoką wydajnością oraz dokładnością koszenia. Ich cicha praca, nie zakłóca odpoczynku domowników, a sterowanie za pomocą aplikacji pozwala na zlecenie robotowi koszenia w najdogodniejszym dla nas czasie.

Dlaczego my?

Zgodnie ze sztuką

Nasze prace wykonujemy dokładnie i szczegółowo. Posiadamy szeroki zakres wiedzy i doskonale wiemy jak krok po kroku stworzyć piękny ogród.

Kompleksowa oferta

Świadczymy kompleksowe usługi: oferujemy niebanalne projekty ogrodów oraz dalszą współpracę w ramach pielęgnacji ogrodu.

Konkurencyjne ceny

Skontaktuj się z nami, by uzyskać indywidualną wycenę dla swojego projektu.

Zamiłowanie do ogrodnictwa jest jak nasiono - raz wysiane nigdy nie przestaje rosnąć "

Najnowsze realizacje ogrodów

Praktyczny ogród w Łagiewnikach

Kolejny ogród dla zapracowanych klientów. Aby zminimalizować nakłady pracy przy jego utrzymaniu ograniczyliśmy do minimum liczbę roślin. Tradycyjnie zabezpieczyliśmy trawnik przed obecnością kretów przy użyciu

Czytaj więcej »

Ogród po sąsiedzku

Duży ogród o powierzchni ponad 2000 metrów kwadratowych. W związku ze zwmorzoną aktywnością kretów konieczne było zastosowanie siatki pod trawnikiem. Dążyliśmy do tego, aby pielęgnacja

Czytaj więcej »