Zakładanie ogrodów Aleksandrów Łódzki

Nasza firma zajmuje się zakładaniem ogrodów na terenie Aleksandrowa Łódzkiego. Przywiązujemy dużą wagę do oczekiwań naszych klientów i staramy się im sprostać. Jeżeli nie moją Państwo określonego pomysłu, nasi projektanci z chęcią doradzą i zasugerują, w którym kierunku warto pójść przy projektowaniu ogrodu. Dzięki wstępnym ustaleniom możemy stworzyć dla Państwa wizualizację idealnego ogrodu. Każdy etap jest z Państwem konsultowany i mają Państwo możliwość wnosić poprawki na bieżąco. 

Agrol Ogrody Aleksandrów Łódzki

Dobrze zagospodarowana przestrzeń ogrodu może wpływać pozytywnie na nasze samopoczucie. Obcowanie wśród natury uszczęśliwia nas i jest świetnym sposobem na spędzenie czasu. Przydomowy ogród daje przestrzeń, w której możemy spotykać się w gronie najbliższych, np. podczas organizowania grilla. Dla naszych dzieci zabawa w ogrodzie może być świetnym sposobem na spędzanie wolnego czasu, która sprzyja rozwojowi.

Zakładanie ogrodów Aleksandrów Łódzki z firmą Agrol

W naszych projektach skupiamy się nie tylko na pięknej wizualizacji ogrodu, ale przede wszystkim na jego funkcjonalności. Dbamy o to, aby teren był przemyślanie  zagospodarowany. Wykonując modernizację ogrodu, warto zaczerpnąć porad specjalisty, a prace związane z zakładaniem ogrodu oddać w ręce kompetentnej firmy. Umożliwi to jak najlepsze zorganizowanie przestrzeni, tak by wykonane prace służyły na lata. 

Ogród to idealne miejsce, w którym najmłodsi mogą spędzić aktywnie i wesoło czas na zabawach. Dużo drzew i roślinności to, to co każde dziecko kocha najbardziej. Zabawa na świeżym powietrzu rozwija kreatywność najmłodszych, umożliwiając im grę w chowanego lub podchody.

Nie ważne czy to lato, czy zima, nasze projekty staramy się wykonywać tak, aby zachwycały niezależnie od pory roku. Więcej czasu na świeżym powietrzu wśród natury spędzamy latem, ale w zimę również można podziwiać pięknie zaprojektowane ogrody. Nasze projekty właśnie takie są! Zachwycają niezależnie od warunków, jakie panują na zewnątrz!

Ogród daje nam przestrzeń, w której możemy spędzić miło czas. Relaks po ciężkim tygodniu, to coś, o czym wielu z nas marzy. To jak zagospodarujemy czas w ogrodzie, zależy tylko od nas. Możemy spokojnie siedzieć na ławce pośród zieleni z kubkiem pysznej kawy, ale również, dla osób aktywnych, może być miejscem do wykonywania ćwiczeń fizycznych. Czas spędzany na świeżym powietrzu jest bardzo ważny dla naszego zdrowia. Wpływa pozytywnie na nasz nastrój oraz poprawia samopoczucie.

Zakładanie Ogrodów w 5 Krokach

1. Projekt ogrodu

Od tego trzeba zacząć podczas planowania zmian w ogrodzie.

2. Montaż oświetlenia ogrodowego

Mamy możliwość i wiemy jak rozplanowania oświetlenia w taki sposób, aby było ono jak najbardziej korzystne

3. Usługi brukarskie

Zajmujemy się układaniem chodników, podjazdów i alejek

4. Systemy nawadniania

Montujemy i instalujemy systemy nawadniające

5. Zakładanie trawników

Zakładamy trawniki zarówno z rolki jak i wysiewane.
Metoda uzależniona jest od potrzeb ogrodu i właściciela.

Agrol Ogrody - Firma Ogrodnicza Aleksandrów Łódzki

Nasza firma działa na rynku od ponad 30 lat. Posiadamy szerokie zaplecze najlepszej jakości sprzętu technicznego oraz doświadczonych pracowników. Dzięki temu nasze działania przynoszą oczekiwane rezultaty, a nasi klienci są zadowoleni z realizacji usług. 

Zajmujemy się profesjonalną pielęgnacją ogrodów. W zakresie świadczonych usług realizujemy:

 • cięcia pielęgnacyjne drzew i krzewów,
 • formowanie żywopłotów i koron,
 • wysiewy roślin,
 • usuwanie przekwitłych kwiatostanów,
 • nawożenie roślin i trawników,
 • czyszczenie oczek wodnych
 • wycinanie drzew

Jak urozmaicić swój ogród?

Jeżeli chcemy, aby nasz ogród był wyjątkowy i niepowtarzalny, warto pomyśleć o pewnych dodatkach i elementach, które nam w tym pomogą:

 • oczka wodne,
 • stawiki, kaskady
 • rabatki, skalniaki, żywopłoty,
 • altany, ławki, płoty, pomosty,

Automatyczne roboty koszące idealnie sprawdzą się dla osób, które są zapracowane lub po prostu nie lubią tracić czasu na koszeniu trawnika. Urządzenie to ma wiele zalet, takich jak wysoka wydajność, cicha praca czy dokładność przy koszeniu. Inteligentne urządzenie koszące skosi każdy zakamarek naszego trawnika. Dzięki niemu możemy cieszyć się pięknie wyglądającym i zadbanym trawnikiem bez większego wysiłku.

Dlaczego my?

Zgodnie ze sztuką

Nasze prace realizujemy kompetentnie i perfekcyjnie. Nasi pracownicy to specjaliści posiadający szeroki zakres wiedzy jak krok po kroku stworzyć piękny ogród.

Indywidualne podejście

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu możemy mieć pewność, że nasze usługi są dostosowane do potrzeb i wymagań klienta.

Konkurencyjne ceny

Ceny naszych usług są konkurencyjne na rynku. Wycena zależy od kilku czynników. Są to między innymi powierzchnia ogrodu oraz rodzaj użytych materiałów.

Zamiłowanie do ogrodnictwa jest jak nasiono - raz wysiane nigdy nie przestaje rosnąć.

Najnowsze realizacje ogrodów